AK-BUD – spółka jawna

AK-BUD to firma z długoletnią tradycją na polskim rynku, która w 1992 r. zadebiutowała na rynku Poznania. Przez lata nabywaliśmy doświadczenie w branży budowlanej, i dziś – dzięki naszej ciężkiej pracy – jesteśmy prężnie działającą firmą oferującą kompleksowe usługi w dziedzinie budownictwa kubaturowego i sportowego na terenie całego kraju. Na nasz status zaufanego partnera – zarówno u osób prywatnych, jak i firm czy państwowych instytucji – zapracowaliśmy sobie wieloletnim wysiłkiem w profesjonalny poziom usług, solidne wykonanie i terminowe realizowanie zleceń.

W naszym portfolio znaleźć mogą państwo wiele różnych inwestycji, które zrealizowaliśmy na zlecenie naszych klientów – bloki mieszkalne, sale sportowe, hale magazynowo-biurowe, baseny wewnętrzne i zewnętrzne, boiska sportowe , budowle wodne, kręgielnie wewnętrzne i zewnętrzne czy budynki kultury. Potrafimy nie tylko wznosić nowe, ale zadbać też o stare – czego dowodem jest nasz wkład w konserwację kamienic Starego Miasta. Naszym największym atutem pozostają jednak budowle sportowe – zarówno te na mniejszą skalę, jak i przeznaczone na masową widownię obiekty. Stadion Miejski w Poznaniu – wybudowany na Euro 2012 – był naszym dziełem, i może poświadczyć o naszych kwalifikacjach.

Dodatkowo, jako jedna z niewielu firm na polskim rynku posiadamy profesjonalny zespół od montażu membran dachowych – w zakresie projektowania, wykonawstwa i montażu jesteśmy w stanie zagwarantować naszym klientom pełną jakość obsługi. Ale samo budownictwo to nie jedyne, co AK-BUD ma do zaoferowania swoim klientom – działamy również w branży handlowej, oferując sprzedaż – hurtową i detaliczną – mebli oraz materiałów budowlanych. Nasz asortyment budowany był od lat, tak aby jak najlepiej zaspokoić oczekiwania naszych klientów. Szczególną wagę przykładaliśmy do – pożądanego na polskim rynku – drewna egzotycznego, którego jesteśmy obecnie największym dystrybutorem. W naszej ofercie mamy zarówno surowy materiał – deski fasadowe i tarasowe – jak i gotowe, wykonane z drewna i techno rattanu meble i akcesoria.

Zapraszamy do zapoznania się z naszym asortymentem

Zespół AK-BUD